הכשרה ופיתוח
אישי וניהולי

Mastering Yourself

אתגרי הניהול בעולם הנוכחי מחייבים את המנהלים לעמידה איתנה אל מול מציאות כאוטית משתנה ומורכבת. מכאן גם הצורך הגדול של מנהלים לפתח את היכולת להתבונן פנימה, להכיר את עצמם היכרות אמיצה מתוך מודעות ופרואקטיביות

התבוננות המאפשרת להם להבין את ההשפעה שיש למעשים ולהתנהגויות שלהם על אחרים; עובדים, קולגות, מנהלים ולקוחות. מתוך היכרות זו, שיש בה מודעות ובחירה, נולדת גם האפשרות להשתנות ולהתפתח.

ייעוץ אישי
למנהלים

המרחב הבטוח שמתקיים בליווי אישי עם מנהלים, מאפשר דיאלוג פתוח, במהלכו נחשף המנהל לסגנונו האישי ... המרחב הבטוח שמתקיים בליווי אישי עם מנהלים, מאפשר דיאלוג פתוח, במהלכו נחשף המנהל לסגנונו האישי על רבדיו השונים, על העוגנים ועל אזורי הפריצה שלו לטובת פיתוח תפישה והתנהגויות ניהוליות אפקטיביות.

ליווי בכניסה
לתפקיד

מעבר של מנהלים לתפקיד ניהולי חדש מצריך לעיתים שינוי בתפישה והתאמת מיומנויות. יעוץ בכניסה לתפקיד ... מעבר של מנהלים לתפקיד ניהולי חדש מצריך לעיתים שינוי בתפישה והתאמת מיומנויות.
יעוץ בכניסה לתפקיד הינו תהליך ממוקד קצר (6-8 פגישות), שמסייע למנהל בשלב זה והוא כולל היבטים אישיים, התנהגותיים בד בבד עם בניית שגרות חדשות ומותאמות לתפקיד החדש.

תכניות פיתוח
מנהלים

תכניות פיתוח מנהלים מוצעות לדרגים השונים – ראשי צוותים, דירקטורים (מנהלי מנהלים) ומנהלים בכירים. התכניות ... תכניות פיתוח מנהלים מוצעות לדרגים השונים – ראשי צוותים, דירקטורים (מנהלי מנהלים) ומנהלים בכירים.
התכניות כוללות גיבוש תפישת תפקיד ופיתוח יכולות מנהיגותיות, ניהוליות ועסקיות מותאמות לדרג.
גאיה מנחה תכניות פיתוח מנהלים בארץ ובחו"ל - פנים אל פנים וגם בדרך פלטפורמות דיגיטליות. התכניות מועברות בצפון אמריקה, המזרח הרחוק, אירופה ובדובאי תוך הקפדה על התאמת התכנית לתרבות הרלוונטית.

קבוצות למידת
עמיתים

גאיה מאמינה שהידע והניסיון הקיים אצל המנהלים הינו רלוונטי וחשוב להצלחתם בתפקיד ולהצלחת הארגון. באמצעות ... גאיה מאמינה שהידע והניסיון הקיים אצל המנהלים הינו רלוונטי וחשוב להצלחתם בתפקיד ולהצלחת הארגון.
באמצעות מתודולוגיה של Case Studies אנחנו מאפשרים למשתתפים בקבוצה לחשוף את הידע ולקיים עליו דיון פתוח המאפשר גם הבאת פרשנויות וכן גיבוש תובנות ופתרונות. גאיה מאמינה כי תפקיד היועץ בקבוצה הוא גם להחזיר את הידע דרך המשגה שמאפשרת להפוך את מה שנאמר לכלים פרקטיים.

להרחבה על מודל מנהיגות ייחודי על- פי תפיסת L.E.A.D

Leaders LEAD

צרו קשר

רח' ספיר 3 הרצליה
טלפון: 09-9508172
מייל: office@gaya-cons.com    תפריט נגישות