אודות גאיה

Mastering Your Organization

גאיה הינה חברת ייעוץ ארגוני איכותית אשר הוקמה בשנת 2001. תפיסת העבודה היומיומית שלנו ייחודית ונשענת על תהליכים דינמיים ומערכתיים בזכותם אנחנו יודעים לפענח את המתרחש מתחת לפני השטח.

כשאנו יועצים לארגון, אנחנו ניגשים למשימה כשותפים מלאים, המחויבים טוטאלית להצלחה. לקוחות רבים שביקשו מענה נקודתי בחרו בסופו של דבר לעבוד איתנו במשך שנים ארוכות. לחלקם אנו נותנים שירות ברציפות כבר יותר מעשר שנים ואפילו שני עשורים.

אנחנו מאמינים שבזכות ראייה כוללת והבנת התהליכים הגלויים מחד והסמויים מאידך ניתן להביא לתובנות משמעותיות ויתרה מזו – לעבודה יישומית ופרקטיות בארגון. את התוצאות אנחנו רואים בשטח.

תפישת המנהיגות

LEAD פותחה בגאיה והיא מביאה איתה שפה ייחודית וחדשנית להבנת העולם הארגוני במציאות מורכבת באמצעותה מנהלים יכולים להתבונן על עצמם ועל הארגון ולאפשר שיח מנהיגותי משותף להתפתחות ניהולית אישית וארגונית.

LEAD

גאיה מאמינה

Get the best out of people
בשנים האחרונות סדרי העולם השתנו ונדרשת התארגנות גמישה ומחודשת של המערכות כל העת. בתוך המורכבות הזו, אחת המטרות החשובות ביותר עבורנו היא העצמת היכולות המנהיגותיות שבארגון, זיהוי העוצמות ואזורי הפריצה של המנהלים והצוותים בדרך להובלת הארגון לתוצאות יוצאות דופן.
Mastering Yourself
בעבודה עם מנהלים על תפישת התפקיד המנהיגותי עפ״י מודל LEAD אשר פותח בגאיה, אנו מתמקדים בחקירת שני מושגים עיקריים:
Mastering Yourself
Reducing Noise
Reducing Noise
יחד עם המנהלים שאנו פוגשים, אנו בוחנים את גורמי הרעש הפנימיים והחיצוניים שלהם, וכמו כן את היכולת להתבונן על עצמם כמנהלים וכארגון על מנת לחזק עוגנים ולצמצם התנהגויות לא אפקטיביות.

גאיה אירופה

גאיה אירופה פועלת ברחבי היבשת במדינות שונות בהתאם לתפישת הייעוץ הייחודית של גאיה, המותאמת לצרכים ולתרבות המקומית. העבודה נעשית על-ידי יועצים אירופאיים מקומיים, אשר הוכשרו והוסמכו בגאיה ועל-ידי יועצים ישראלים בכירים, אשר מנוסים בליווי הנהלות בינלאומיות ופיתוחי מנהלים גלובאליים.

בנוסף ל'יועצי הבית' של גאיה אירופה, הוכשרו והוסמכו עשרות יועצים. כך עצמאיים באירופה לעבודה על-פי תפישת המנהיגות של LEAD שניתן לקיים פיתוחי מנהלים וצוותים במדינות רבות באירופה.צרו קשר

רח' ספיר 3 הרצליה
טלפון: 09-9508172
מייל: office@gaya-cons.com    תפריט נגישות